Nezávazná poptávka

Opravy schodů

Naše firma se zabývá opravami prošlapaných a jinak poškozených schodů a podest z betonu, dlažby, teraca, atd. Schody prošlapané, rozbité, mastné a jinak nevyhovující z bezpečnostních důvodů i estetických důvodů, opravujeme pomocí rychle tuhnoucích pryskyřic, čímž také podstatně zkracujeme dobu oprav a tím omezení schodiště, které je v mnoha případech jedinou přístupovou a únikovou cestou.

Menší schodiště lze opravit i přes jedinou noc, ale to je závislé na rozsahu oprav. Finální povrchovou úpravu vytváříme pomocí barevných chipsů na bázi zinku, které s reakční pryskyřicí vytvoří velmi odolný povrch. Barevné chipsy je možno také míchat dohromady dle přání zákazníka. Nabízíme 25 druhů základních odstínů, ale nejčastější přání zákazníka (98%) je imitace teraco. Povrch schodů a podest navrhujeme dle provozu a potřeb zákazníka na hladký, protiskluzný a velmi drsný. Tento materiál drží i na kolmých plochách, takže zhotovíme i sokly a fabionky.

Dle požadavků bezpečnostních techniků na schody aplikujeme bezpečnostní značení. Takto zhotovené schody jsou vhodné do všech objektů, ať v průmyslu nebo administrativě. Materiály jsou zdravotně nezávadné, snadno čistitelné, chemicky a mechanicky odolné, barevně stálé. S výsledky naší práce je možno se seznámit na referenčních zakázkách a informovat se u našich spokojených zákazníků.