Nezávazná poptávka

O nás

NACKO group O nás

Jsme dynamicky rozvíjející se firma s dlouholetými zkušenostmi a to již od roku 1994, kdy majitel společnosti Josef Nacko začal podnikat v oboru průmyslových podlah a stavebnictví. Práce provádíme vlastními zaměstnanci, z nichž většina má až dvacetileté zkušenosti v oboru. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a to i v zahraničí, jelikož někteří naši dodavatelé, hlavně v oblasti průmyslových podlah, jsou z celé EU. Ve spolupráci s nimi neustále vyvíjíme nové pracovní postupy a technologie. Velmi se nám osvědčil systém komunikace mezi výrobcem materiálů, který čerpá z našich praktických zkušeností a realizací.

Vlastníme kompletní technické i materiálové vybavení potřebné pro realizaci ve stavebnictví a průmyslových podlahách.

Zakázky provádíme v rámci celé ČR a Slovenska, ale již jsme realizovali projekty např. v Ruské federaci. Máme externí obchodní zástupce v Černé Hoře, Rakousku a Německu. Dále rozvíjíme obchodní kontakty v rámci celé EU a Balkánu.

Naším cílem je neustále se rozvíjet, učit se novým technologiím, vytvářet příjemné pracovní podmínky pro zaměstnance tak, aby to vedlo v konečném důsledku ke spokojenosti zákazníka.

Jsme zapojeni v programu Zelená úsporám, uvedeni v seznamu odborných dodavatelů, který je k dispozici na internetových stránkách SFŽP ČR.